SVK LH 26.1.2018 VOLEJBAL

0

Trocha pozmenená zostava, ale jadro zostáva. 11 hráčov, jeden divák a nakoniec aj nehrajúci hráč, divák, ale predovšetkým hlavný organizátor plesu volejbalistov, prišli posledný januárový piatok do telocvične.

A družstvo: Javornická L., Halušková, Mitrenga, Borsík, Magdoško. Striedal jeden set Ryšan

B družstvo:  Čumpelíková, Mitrengová, Ďumbala, Cheben, Císar

A    :    B                          2    :    2

Vyrovnaný zápas s výbornými zákrokmi jednotlivých aktérov. A družstvo prehravalo 1:2, ale v poslednom sete, kedy Ryšana nahradila Halušková, dosť  jasne tento set vyhralo a upravilo na konečný remízový stav.

Prišla nás navštíviť Elena Andrjukova , ktorá aj niekoľko setov pozerala hru svojich volejbalových priateľov. Na záver prišiel Juraj Pelach a oboznámil prítomných  o pripravenosti plesu volejbalistov, ktorý sa uskutoční 17. februára 2018 v KD Liptovský Hrádok. Až na malé výnimky  prisľúbilo na ples prísť väčšina prítomných.