Volejbal Nesovice, už se píše rok 2024

0

Poslední informace o volejbalu v Nesovicích byla zveřejněna na této webové stránce koncem roku 2023. Od té chvile uběhlo mnoho času, ale také mnoho událostí spojené s volejbalem v obci Nesovice.Tak pěkně po pořádku.

V lednu oslavil své kulatiny 50 let náš spoluhráč Mirek Roubal. K tomuto životnímu jubileu jsme mu popřáli jen to dobré, hlavně zdraví a ještě hodně sportovních aktivit.
Kromě menších dárků oslavenec obdržel i krásnou veršovanou zdravici, kterou pro něho sepsala Pavla Tauberová. Mirek s Alenkou připravili pro nás bohatý raut, Volejbalový večer proběhl v pohodě, střídal se sport s občerstvením.
Tak to popsala Hanka Kupková. A v následující fotogalerii  můžete tak trocha nahlédnout do atmosféry volejbalistů.
A nyní text od Ladislava Knapa z volejbalu, který se konal v březnu 2024. Byl to čtvrtek, sedmý březen.
Po delší odmlce  posílám pozdrav od skupiny volejbalistů z Nesovic a okolí. Jako každý čtvrtek jsme se sešli na tréninku v kompletní sestavě až na jednu vyjímku. Minule se nám zranila naše nahrávačka Lenka Mazuchová a tak jsme museli povolat naši stabilní náhradnici Ivu Tauberovou. Trénink začal přáním nás všech našemu spoluhráči Michalovi Kupkovi, který měl narozeniny. Nachystal nám bohaté občerstvení od kterého se nikomu nechtělo odejít. Nejlépe namotivovaný byl náš oslavenec, který vyburcoval i
své spoluhráče k maximálním výkonům.Hra byla vyrovnaná, všichni bojovali o každý míč, ale ve finále všichni tentokrát přáli vítězství dnešnímu oslavenci, ale na konci vyhráli všichni, protože se nikdo nezranil.
Podklady : Hana Kupková, Ladislav Knap
Spacoval: Emanuel Ryšan
Fotografie: Kupková, Knap
Poznámka: Co je to raut. Raut je druh slávnostnej hostiny, ktorá sa môže organizovať pri rôznych príležitostiach. Bežné sú pracovné rauty, ktoré sa konajú pri obchodných alebo reklamných príležitostiach, vedeckých sympóziách, či tlačových konferenciách. Takýto raut a celá jeho organizácia, majú svoje pravidlá.