Volejbal po rovnodennosti 2014

0

21032014-001-300x224V Nesovicích hrají neregistrovaní volejbalisté ve čtvrtek. Přátelé nesovického volejbalu z Liptovského Hrádku (SVK LH) hrají v pátek ve sportovní hale. Tento pátek 21.3.2014 se už hrálo den po rovnodennosti. Na volejbal už všichni přišli za světla. Tentokráte plný počet 12 hráčů a přišla se na nás podívat také Lucinka Mitrengová a dala se vyfotit s bývalou trenérkou Ľubou Javornickou. To je ta Lucka, která v Nesovicích v roce 2011 byla nejmladší účastníčkou volejbalového turnaje. A podívejte se na fotografie jak se změnila.

Jak se dvanáct hráčů rozdělilo:

A družstvo: Plšíková, Javornická, Halušková, Dzurošková, Borsík, Mitrenga

B družstvo: Čumpelíková, Mitrengová, Stankovianska, Ďumbala, Haluška, Ryšan

Po třetím setu nahradila Dzurošková Ryšana. To už B družstvo prohrávalo 0:3. Změna prospěla B družstvu a tak získalo vítězství ve čtvrtém setu. Pátý set už rutinně vyhralo A družstvo a tím celý zápas 4 : 1. Na konci se obě družstva v „kolečkách“ radovali z povedeného večera a z pohybu, který je pro zdraví velmi důležitý. Klubovna však tentokráte zůstala opuštěná. Snad příště se najde důvod na posezení a trocha splknutí. Je to přínosné. Na fotografiích jsou dvojice. Vyjímku tvoří fotografie s Luckou.