Volejbalisté z Nesovic na turnaji v Dražovicích

0

Volejbalisté KSV Nesovice v důsledku pandemie, tak jako i jiní sportovci, se neměli možnost při svém oblíbeném sportu setkávat na hřišti delší dobu. Po uvolnění opatření se po prvé sešli až na volejbalovém turnaji v Dražovicích 5.7.2020.

Ladislav Knap, jeden z účastníků, nám poslal příspěvek o tomto turnaji včetně fotografie. Příspěvek zveřejňujeme v plném znění:

Dobrý večer, píši Vám  po delší odmlce, ale u nás se nic nedělo .  Až dnes jsme po dlouhé době absolvovali turnaj 4 družstev,  pořadajicí Dražovice dvě družstva,  Marefy a Nesovice. První zápas bylo velké sehrávaní, ale nakonec jsme to urvali na naši stranu . Druhý zápas byl už o něco přesnější a dokráčeli jsme k druhému vítězství. Před poslednim zápasem už bylo jasné,  že nás už nemůže nikdo předběhnout a tak jsme to trochu podcenili a zápas skončil remízou. Vysledek nebyl až tak důležitý,  hlavně, že jsme si po dlouhé době mohli “plácnout“ do balonu. Celý mini turnaj jsme odehráli ve složení: Miroslav Roubal, Broněk Budik, Michal Kupka, Alena Dítětová, Pavla Tauberová a Ladislav Knap. Děkujeme pořadajicímu týmu a já svým spoluhráčům,  bylo to velmi příjemné odpoledne. Doufám, že takových příležitostí se potkat s přijemnými lidmi bude čím dál vice. Přeji Vám pěkné léto a těšíme se na setkání. Laďa Knap