Ples volejbalistov 2019 v Liptovskom Hrádku

0

Tak ako po iné roky, aj tento rok sa pod hlavičkou SVKI (priatelia volejbalistov KSV z Nesovic) a VKV Rezne konal PLES VOLEJBALISTOV. Tento raz to bolo v sobotu, 9. februára 2019 v priestoroch bývalej Drevoindustrie v Liptovskom Hrádku.

Tradíciu plesu zaviedli manželia Javornickí, ktorí prvý ples zorganizovali v malej kaviarni v bývalom Club hoteli Tesla (terajšia Haliganda). Po odchode Vladimíra Javornického do volejbalového neba v tejto tradícii pokračovali aj mladší, s volejbalom spojení priaznivci pod vedením Juraja Pelacha. Pretože počet záujemcov o tento druh spoločenského vyžitia narastal, hľadali sa väčšie priestory, a tak ďalšie plesy boli v kultúrnom dome v Liptovskom Hrádku. V tomto roku pre zmenu, pol stovky tanečníkov z Liptovského Hrádku, Liptovskej Kokavy, Podturne, Liptovského Mikuláša ale aj z Nových Zámkov a Nitry privítalo pekné prostredie bývalej drevoindustrie.

Uvítací výbor pri vstupe do sály každého hosťa osobitne privítal a ponúkol na dobrú náladu pohárikom moku:

Priestory na kultúrnu akciu pripravili skutočne dôsledne organizátori tohto podujatia:

Ples otvoril Juraj Pelach, po ňom potešil prítomných svojím vystúpením folkrólny súbor Cindruška.

Posedenie:

A trocha z parketu:

 

Zlatým klincom večera bola už tradične bohatá tombola, do ktorej, okrem iných, pravidelne každý rok prispieva vecnou cenou aj pani Luba Javornická. Časť výhercov v nasledujúcej foto galérii:

A na záver spoločná fotografia zúčastnených:

 

 

 

Vysvetlivka: SVKI – Senior volejbal klub Internacionáli

VKV – Volejbalový klub veteránov

KSV – Kolektiv senior volejbal Nesovice