Stomatologie – zubní ordinace

0

Káždý jistě prošel úsekem v životě, kdy ho bolely zuby a někdy až tak, že bylo potřebné se bolesti zbavit jen vytrhnutím zubu. Takové něco jsem si nedávno prožil v Nesovicích a hledal jsem zubního lékaře, který by mi vytrhnutím definitívně pomohl. Neuspěl jsem u zubní lékařky v Nesovicích a tak jsem hledal “záchranu“ na Poliklinice Bučovice. Zašel jsem na prvé poschodí a vlevo vzadu objevil ordinaci: MUDr. Jaroslav BRADNA. Přišel jsem tam v době 7:30 do 8:30 hod, kdy ošetřují bolestivé případy.

Velmi dobrý přístup, ale hlavně profesionální  a rychlý zákrok, který mne zbavil delší dobu trvající bolesti. Touto cestou chci panu doktorovi upřimně poděkovat.

Jako bonus jsem při odchodě z ambulance obdržel ve formě malého letáčku: Poučení pro pacienty po chirurgickém výkonu. Jednoznačně mi pomohlo přikládat sáček s ledem přes kapesník v oblasti chirurgické rány. I další informace byly pro mne prospěšné.

Z těchto důvodů doporučuji každému, který má dostupnost na ambulanci v Bućovicích, se při obdobných potížích, kterými jsem prošel i  já, obrátit se na pana doktora se jménem:

                                                  MUDr. JAROSLAV BRADNA

 

Ing. Emanuel Ryšan