Volejbal KSV Nesovice 11.11.2021

0

I rok 2021 je ve znamení volejbalu v Nesovicích.

Hanka Kupková, nová organizační členka volejbalového kolektivu, se skratkou KSV Nesovice (tento název Kolektiv senior volejbal poprvé použil, tehdy předseda TJ Sokol Nesovice, Josef Budík) napsala následující text:

K žádným velkým změnám nedošlo, kvůli koronaviru jsme skoro celý rok nehráli, začali jsme až nyní na podzim a uvidí se , jak dlouho ?????

Je nás zapsáno celkem 14 osob – ženy : Homolová, Dítětová, Rešková, Tauberová, Mazuchová, Michoňková ( nová hráčka) a já (Kupková), muži : Budík Broněk, Odrazil, Petřík, Reška, Kupka, Knap Laďa a Svoboda Laďa. Laďa Svoboda mně předal vedení organizačních záležitostí a zvažuje, jak dlouho bude ještě hrát, ale my jsme rádi, že stále mezi nás dochází, protože patří do skupiny zakládajících členů volejbalu v Nesovicích. Dovedl místo sebe již náhradu paní Ivu Michoňkovou, která bydlí v N.Z.(Nové Zámky – Podzámčí)

Jinak napíši pár slov ke čtvrtečnímu volejbalu který se uskutečnil ve čtvrtek 11.11.2021. Chyběli – Knap Laďa, Svoboda Laďa a Mazuchová Lenka. Čtvrteční volejbal se nesl v duchu „hezkých“ narozenin jedné hráčky, která přinesla něco k zakousnutí a proběhl i přípitek na její zdraví.

Na dokreslení čtvrtkového volejbalu je v následující fotogalerii několik fotografií: