Volejbal SVKI 8. marca 2019 LH

0

Druhý marcový volejbal SVKI LH sa konal na MDŽ, teda 8. marca. Mohlo hrať 12 hráčov, ale hralo len 11, pretože Marcelka pauzírovala a tak jednotlivé družstvá nastúpili takto:

Družstvo Juh: L. Javornická, Halušková, M. Javornická, Borsík, Mitrenga, Godány (58,3)

Družstvo Sever: Mitrengová, Cheben, Červeň, Ďuriš, Ryšan (63,2)

V zátvorkách za menami je priemerný vek hráčov. Rozdiel 4,9 rokov v prospech družstva Juh, teda sú mladší v priemere.

Juh    :    Sever                    2    :    2

Po dvoch setoch vyhrávalo družstvo Juh 2:0 a vyzeralo to na debakel. Ale tretí set sa družstvo Sever vzchopilo a znížilo stav na 2:1. Vo štvrtom sete sa rozhodovalo, či zápas vyhrá družstvo Juh, alebo celý zápas skončí nerozhodne. Z výsledku je zjavné, že aj štvrtý set vyhralo družstvo Sever. Dobre zahrali všetky ženy, na smeči sa darilo M.Javornickej aj Haluškovej. Dobre si počínal nahrávač Borsík a L. Javornická, nechytateľné smeče predviedol Červeň po nahrávkach aj Mitrengovej. Smečovali podľa možností primerane Mitrenga, Cheben, Godány aj Ďuriš.

Po zápase prítomní muži zablahoželali všetkým ženám k medzinárodnému sviatku žien k MDŽ. Odovzdali im skromný darček v podobe troch ružičiek vo farbách bielej, žltej a červenej. Dievčatá napiekli chutný makovník a ponúkli chalanov aj miničokoládkami. Kraťučké posedenie v šatni v nasledujúcej fotogalerii.