Volejbal SVKI LH 15.11.2019

0

V piatok 15.novembra prišlo na volejbal až 14. volejbalistov a jeden divák a bol to Juraj Pelach, ktorý spolu s Marcelkou Čumpelíkovou prediskutovali jeden významný volejbal v decembri a vyzerá to tak, že bude to šťastná trinástka. Je dokonca možné, že Juraj Pelach a Marcelka Čumpelíková spolu vytvorili nový organizačný výbor PaČ.

Družstvá nastúpili v týchto zostavách:

Družstvo Juh: Halušková, Strnisková, Bohumelová, Borsík, Mitrenga, Tekel. Na jeden set Borsíka nahradil Ryšan.

Družstvo Sever: Čumpelíková, Mitrengová, Ďumbala, Cheben, Červeň, Ďuriš. V prvom sete Čumpelíkovú vystriedala Lenková.

 

Juh    :    Sever                       1    :    3

Vyrovnaný zápas vo všetkých setoch. Minimálne dva sety skončili až 26:24.

Po zápase všetkých Marcelka oboznámila s akciou turnaj a kapustnica v decembri.

Táto webová stránka má v názve Nesovice a z toho dôvodu sa občas objavia v článkoch o SVKI Liptovský Hrádok informácie o tejto obci na juhu Moravy. Ďalší dôvod je aj skutočnosť, že v nedávnej minulosti volejbalisti SVKI Liptovský Hrádok mali družbu s volejbalistami KSV Nesovice.

Pre zaujímavosť: Koľko hráčov ešte hrá za SVKI Liptovský Hrádok, ktorí sa zúčastnili družby s volejbalistami z Nesovíc?: Čumpelíková, Halušková, Mitrengová, Borsík, Mitrenga, Javornická, Pelach, Ryšan. V nasledujúcej fotogalerii môžte týchto volejbalistov identifikovať.

Po volejbale sa časť mužskej volejbalovej populácie vybrala doplniť vláhový deficit. Zaujímavé informácie o ďalších športových aktivitách niektorých z kolektívu SVKI LH môžu byť príkladom aj pre ostatných. Už v niektorých predchádzajúcich článkoch sme sa dozvedeli o aktivitách Štefana Chebena a jeho reprezentácie Liptovského Hrádku v rôznych športových disciplínach na úrovni okresu aj kraja. Ako sám povedal, sa v priebehu týždňa venuje aj plávaniu a stolnému tenisu. Janko Borsík okrem volejbalu chodí každý týždeň aj plávať. Je možné, že aj ďalší z kolektívu SVKI Liptovský Hrádok majú tiež obdobné aktivity. Postupne Vám ich na tomto mieste budeme zverejňovať.