Volejbal SVKI Liptovský Hrádok 29.11.2019

0

Tento posledný piatok v novembri prišlo pôvodne 13 hráčov. Škoda, že jedna hráčka odišla ešte pred začiatkom hry. Mohla hrať celý zápas, lebo jeden nemenovaný hráč už po prvom sete signalizoval striedanie, ktoré však z hore uvedených dôvodov nemohlo byť realizované.

Ako nastúpili:

Družstvo Juh: Halušková, Strnisková, Borsík, Mitrenga, Godány, Tekel

Družstvo Sever: Čumpelíková, Mitrengová, Ďumbala, Cheben,Červeň, Ryšan

Juh    :    Sever               3    :    2

Vyrovnaný zápas i keď prvé dva sety vyhralo družstvo Juh. Po zlepšenej hre družstva Sever došlo k vyrovnaniu setov na 2:2. Posledný rozhodujúci set, ktorý sa tiež hral až do 25, nakoniec vyhralo družstvo Juh. Remíza by bola zaslúžená.

Po zápase časť mužského osadenstva prišlo načerpať stratenú vlahu počas zápasu do zariadenia s názvom Haliganda. Dlho sa však nezdržali, nakoľko obsluha nevykazovala dostatočnú empatiu, a tak sa všetci rozhodli nabudúce riešiť povolejbalovú problematiku SVKI, ako aj iné témy, v priaznivejšom zariadení.