Mikulášsky turnaj SVKI Liptovský Hrádok

0

Tohto roku sa Mikulášsky turnaj hral až v piatok 13. decembra v Športovej hale v Liptovskom Hrádku za účasti družstiev SVKI. Turnaj otvoril Juraj Pelach a nastúpeným družstvám zaželal veľa športového šťastia a úspešný priebeh celého podujatia. Ako diváci sa turnaja zúčastnili Elenka Plšíková, manželia Cisárovci, dočasne nehrajúca Ľuba Javornická, manželia Stankovianski so svojou dcérou, manželia Chomovci z Kokavy a Juraj Šmitala, dlhoročný priateľ volejbalu, ale tiež sponzor podujatia.

Finálový zápas medzi sebou zahrali družstvá SVKI-Sever a SVKI-Juh.

Základný zápas skončil víťazstvom družstva SVKI-Sever 3:0 po setoch: 25:23, 25:19 a 25:20.

Na záver sa odohral skrátený set. Tiež zvíťazilo družstvo SVKI-Sever v pomere 15:6.

Ako nastúpili:

Družstvo Juh: Halušková, Strnisková, Bohumelová, Borsík, Mitrenga, Godány

Družstvo Sever: Čumpelíková, Mitrengová, Lenková, Cheben, Červeň, Ďuriš

Po skončení zápasov odovzdal riaditeľ turnaja Juraj Pelach víťaznému družstvu diplom za prvé miesto a vecný dar. Ceny prevzala Gabika Mitrengová.

Po skončení turnaja sa všetci presunuli do jedálne Haligandy, kde organizačný výbor PaČ  v spolupráci s pani čašníčkou Ivetou pripravili príjemné prostredie na posedenie.

Na stole sa okrem kapustnice objavili koláčiky, aj obložená misa; každý prispel svojím dielom. Keďže v kolektíve boli dvaja narodeninoví oslávenci, JP aj JC, všetci im spoločne pogratulovali zborovým spevom. K dobrej nálade prispel hrou na akordeóne Janko Cisár.

V spoločnosti, ktorá sa tu zišla, panovala sviatočná pohoda, dobrá nálada a porozumenie so spoločným záujmom o volejbal.

Foto: Ryšan, Pelach